Privatumo politika

MB Apskaitos Formulė privatumo politika

I. www.apskaitosformule.lt internetinės svetainės (toliau – Svetainė) privatumo politika

Ši privatumo politika taikoma šiai internetinei svetainei. Jei įeisite ir naudosite šią internetinę svetainę, tai reikš, kad sutinkate su šiuo privatumo patvirtinimu. Naudodami šią internetinę svetainę, aiškiai sutinkate ir vienareikšmiškai patvirtinate, kad registruojantis šioje svetainėje, įą  naudojant pateikta arba su privatumo politika susijusi asmeninė informacija gali būti perduodama į internetinę svetainę palaikančius serverius. Bet kokios HTML žymės (angl. iframes) ar nukreipimai (angl. redirects) naudoja ir joms yra taikoma ši privatumo politika, nebent yra nurodyta kitaip. Trečiųjų šalių paslaugoms ir socialinių tinklų kanalams, kuriuose mes turime paskyras (pavyzdžiui, Facebook bei LinkedIN), yra taikomos jų atitinkamos privatumo politikos.

II. Automatiškai renkama neasmeninė informacija

MB Apskaitos Formulė neįsipareigoja saugoti Svetainės (-ių) lankytojų privatumo. Atkreipkite dėmesį, kad MB Apskaitos Formulė gali teikti apibendrintus statistinius duomenis apie klientus, duomenų srautus ir susijusių Svetainių informaciją patikimoms trečiosioms šalims, tačiau šiuose statistiniuose duomenyse nebus asmenį identifikuoti leidžiančios informacijos.

III. Asmeninė informacija

MB Apskaitos Formulė renka asmeninę informaciją, kad galėtų teikti Svetainę ir kitas MB Apskaitos Formulė svetaines, paslaugas ir (arba) produktus, tyrimus, demografinius, statistinius duomenis ir pagalbą klientams, juos kurti ir personalizuoti. Dažniausiai MB Apskaitos Formulė renka asmeninę informaciją, kad galėtų asmeniškai su jumis susisiekti, atsakyti į klausimus bei įvykdyti užklausas. Tokia informacija gali būti (neapsiribojant) jūsų vardas, adresas, el. pašto adresas ir telefono numeris. Gavus jūsų sutikimą šie duomenys bus naudojami su jumis susisiekti tiesioginės rinkodaros tikslais paštu, el. paštu arba telefonu atliekant rinkos tyrimus, taip pat jus informuoti ir gauti jūsų atsiliepimus apie būsimas paslaugas ir (arba) reklamą. Jei atsiųsite mums paslaugų užklausimų, prašymų teikti paslaugas arba bet kokios medžiagos į Svetainę, galbūt turėsime su jumis susisiekti, kad gautume papildomos informacijos, reikalingos užsklausoms ir prašymams vykdyti. Jūsų asmeninė informacija be išankstinio jūsų sutikimo nebus atskleidžiama jokioms trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kai to reikalauja teisės aktai, arba idant būtų galima įvykdyti jūsų užklausą ir tobulinti MB Apskaitos Formulė paslaugas. Tuo pačiu suteikiate MB Apskaitos Formulė teisę teikti informaciją, kurią pateikėte MB Apskaitos Formulė minėtiems tikslams, su MB Apskaitos Formulė bendradarbiaujantiems partneriams.

IV. Surinktų duomenų tikslumas

MB Apskaitos Formulė savo iniciatyva arba jums pareikalavus papildys trūkstamą, patikslins arba panaikins netikslią arba pasenusią asmeninę informaciją, kurią gavo MB Apskaitos Formulė dėl Svetainės veiklos.

V. Lankytojų identifikavimas

Apskritai galite naudoti šią Svetainę informaciniais tikslais neteikdami asmeninės informacijos ir nenurodydami MB Apskaitos Formulė, kas esate. Tačiau kartais MB Apskaitos Formulė arba jos trečiųjų šalių įgaliotieji asmenys gali įkelti informacijos į jūsų kompiuterį, kad MB Apskaitos Formulė galėtų gauti tam tikrus duomenis. Ši informacija vadinama slapukais. Slapukai dažnai naudojami daugelyje svetainių. Slapukai laikomi jūsų kompiuterio standžiajame diske, o ne Svetainėje. MB Apskaitos Formulė arba jos trečiųjų šalių įgaliotieji asmenys naudos tik informaciją, kurią patys įdėjo į Svetainės arba kitų MB Apskaitos Formulė svetainių slapukus.
Slapukai leidžia mums teikti geresnes bei efektyvesnes paslaugas ir personalizuoti svetainę. Naudodama slapukus, MB Apskaitos Formulė gali toliau kurti ir tobulinti Svetainę.
Naudojant šių tipų slapukus, nerenkama jokia asmeninė informacija. T. y. slapukai identifikuoja jūsų kompiuterį, bet ne jus. Jei nenorite gauti slapukų arba norite būti įspėti, kai nustatomi slapukai, galite konfigūruoti naršyklę, jei ji turi tokius parametrus.Be to, Svetainėje gali būti naudojamos kitokios technologijos, leidžiančios MB Apskaitos Formulė rinkti tam tikrą techninę informaciją, pvz.: jūsų IP adresą, kompiuterio operacinės sistemos tipą, interneto naršyklės tipą ir prijungtų svetainių adresus, kad galėtų gerinti teikiamas paslaugas.

VI. Privatumo politikos atnaujinimas

Pasiliekame teisę bet kada iš anksto nepranešus keisti ar modifikuoti šią privatumo politiką arba keisti, modifikuoti ar uždrausti prieigą prie Svetainės ar jos turinio. Mūsų tinklalapio lankytojams taisyklės yra visada prieinamos tinklalapyje.